Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1660319993954
2Navtelecom11479849547
3Baltic Car Equipment (BCE)46265495511
4Shenzhen Concox22693429735
5Ruptela23466870010
6Arusnavi1994590783
7Galileosky1845949379
8Shenzhen Coban Electronics648147975
9Bitrek16431571614
10Satellite Solutions1652195667
11Suntech14781865725
12Mielta Technology989121833
13Ministry of Transport of the Russian Federation75936831
14GLONASSsoft71058032
15Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd-521855
16TechnoKom60898572
17TOPFLYTECH Co., Limited562325314
18ATrack5441949323
19Sputnik-Avto5245351
20RESIONT Technology-28741
21Fifotrack44323819
22​Borderless Hub3913914
23Rilla Technology8615761
24ERM Advanced Telematics25693888
25Sierra Wireless / GenX Mobile24737636
26EBS-4301
27Jointech220340812
28Omnicomm11764984
29Avema2042182
30SCOUT20217029