Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1812218276953
2Navtelecom10205731627
3Ruptela5143663299
4Queclink Wireless Solutions48684735942
5Shenzhen Concox30173192834
6Baltic Car Equipment (BCE)45215022211
7Galileosky3267931069
8CalAmp24802555425
9Suntech21371715623
10Arusnavi1925570793
11Shenzhen Coban Electronics728141235
12AutoFon1611204104
13Bitrek15591403214
14Mielta Technology1465112133
15Pointer Telocation916124409
16GLONASSsoft90750782
17Neomatica698337426
18TOPFLYTECH Co., Limited647267514
19Rilla Technology26614751
20ERM Advanced Telematics48991244
21Fifotrack39719599
22Gosafe197320523
23Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd982344
24Shenzhen Eelink Communication Technology37287983
25Vjoy Car Electronics Limited3043415
26Satellite Solutions324178447
27RESIONT Technology748771
28iRZ Monitoring30511156
29Jimi Electronic266672412
30Sierra Wireless / GenX Mobile26735036