Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1908717508153
2Navtelecom11399674707
3Shenzhen Concox34133041933
4Ruptela5185627789
5Baltic Car Equipment (BCE)44054758111
6Galileosky4075910229
7Arusnavi3358566473
8Queclink Wireless Solutions30984503141
9CalAmp27412409225
10Suntech27101614523
11AutoFon2392193414
12Mielta Technology2220103923
13Shenzhen Coban Electronics989138295
14GLONASSsoft134846672
15Neomatica1105334506
16Satellite Solutions1055177597
17Bitrek8521313714
18Ministry of Transport of the Russian Federation44532601
19TOPFLYTECH Co., Limited735231314
20Jimi Electronic607656912
21iRZ Monitoring51110715
22ERM Advanced Telematics43688224
23RESIONT Technology738311
24Rilla Technology12112981
25Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd1402024
26Fifotrack37317529
27TechnoKom39790492
28Shenzhen Eelink Communication Technology33286383
29T-Zone341268514
30Sierra Wireless / GenX Mobile32734096