Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1470815166448
2Navtelecom11445528996
3Ruptela6485559539
4Galileosky6263858589
5Shenzhen Concox29302692830
6Arusnavi5759523613
7Baltic Car Equipment (BCE)40194131311
8Queclink Wireless Solutions37464143034
9Shenzhen Coban Electronics1317126674
10Satellite Solutions1691163517
11CalAmp16592092625
12Mielta Technology165674453
13Shenzhen Eelink Communication Technology153980683
14Neomatica1461322566
15AutoFon1487163024
16Jimi Electronic1032548412
17Meitrack9951626324
18GLONASSsoft71329452
19Suntech6731264021
20Bitrek6021198114
21Pricol5626111
22GenX Mobile55429716
23TechnoKom50284582
24ERM Advanced Telematics43583684
25Omnicomm41560974
26ATrack4271869120
27Gosafe298290322
28TOPFLYTECH Co., Limited39712926
29Shenzhen fifotrack Solution Co., Ltd37612919
30Xirgo Technologies35911248