Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1377515980051
2Navtelecom11334596376
3Ruptela6287594539
4Shenzhen Concox19072771630
5Baltic Car Equipment (BCE)49214443511
6Galileosky4639884019
7Arusnavi4578543143
8Mielta Technology240191973
9AutoFon2134179384
10Satellite Solutions1651170587
11Suntech16331419422
12Queclink Wireless Solutions16704283536
13Shenzhen Coban Electronics702130104
14Jimi Electronic1323631312
15CalAmp12772179525
16GLONASSsoft118537312
17Meitrack11151629924
18Neomatica826327976
19Bitrek8391240414
20Shenzhen Eelink Communication Technology77083993
21TOPFLYTECH Co., Limited61318009
22Xirgo Technologies53413418
23APK COM507202923
24TechnoKom43986782
25Ministry of Transport of the Russian Federation25528011
26Gosafe171298722
27Fifotrack34014599
28Sierra Wireless / GenX Mobile34430986
29T-Zone333246413
30Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd891034