Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1501019504554
2Navtelecom11202825097
3Shenzhen Concox21973358034
4Baltic Car Equipment (BCE)39605340511
5Galileosky3784954519
6Ruptela30636850210
7Bitrek17881535414
8Satellite Solutions1617193437
9Shenzhen Coban Electronics709146585
10Arusnavi1202581863
11Suntech12171831524
12GLONASSsoft79257232
13Mielta Technology621117383
14Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd-12245
15AutoFon593205834
16ATrack5801924723
17Neomatica504342996
18TOPFLYTECH Co., Limited564303814
19TechnoKom47696572
20Ministry of Transport of the Russian Federation27732131
21RESIONT Technology158781
22Rilla Technology15115801
23ERM Advanced Telematics39493228
24Sputnik-Avto3743851
25Gosafe67320823
26Pointer Telocation289123319
27Omnicomm16164764
28Fifotrack26721289
29​Borderless Hub2392393
30EBS4311