Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1789420778354
2Galileosky3164967079
3Navtelecom11785897847
4Ruptela24947013810
5Arusnavi2511599533
6Baltic Car Equipment (BCE)55115725811
7Queclink Wireless Solutions7034845942
8Shenzhen Concox21623605235
9Neomatica91340866
10CalAmp12532126526
11AutoFon-309205255
12Satellite Solutions1479200747
13Suntech16611945125
14ATrack-891906223
15APK COM-665183533
16Bitrek15291614314
17Meitrack2341522724
18Shenzhen Coban Electronics514150595
19Mielta Technology1854128683
20Pointer Telocation-109122639
21TechnoKom482100182
22ERM Advanced Telematics305955811
23Shenzhen Eelink Communication Technology-33784155
24Duotec-32677711
25Jimi Electronic84685412
26Omnicomm38467094
27cGuard5061003
28GLONASSsoft59260803
29Standard-9859712
30Oigo Telematics-11452822