Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1506519517354
2Galileosky3733954089
3Navtelecom11196825227
4Ruptela30796852510
5Arusnavi1199582053
6Baltic Car Equipment (BCE)39645342611
7Queclink Wireless Solutions-11694694042
8Neomatica515343036
9Shenzhen Concox22093360334
10CalAmp-40242114825
11AutoFon593205834
12Satellite Solutions1599193457
13ATrack5641925023
14APK COM-1317186373
15Suntech12021832324
16Bitrek17981536514
17Meitrack-2011497024
18Shenzhen Coban Electronics699146725
19Pointer Telocation364123349
20Mielta Technology637117573
21TechnoKom47996622
22ERM Advanced Telematics39693268
23Shenzhen Eelink Communication Technology-13486353
24Duotec-38379091
25Jimi Electronic-151653912
26Omnicomm15164684
27Standard-12861562
28cGuard4059613
29GLONASSsoft79357222
30Oigo Telematics-13153502