Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1789420778354
2Queclink Wireless Solutions7034845942
3Shenzhen Concox21623605235
4CalAmp12532126526
5Suntech16611945125
6Meitrack2341522724
7ATrack-891906223
8Gosafe27324023
9TOPFLYTECH Co., Limited514343020
10Skypatrol-174450417
11T-Zone69287314
12Bitrek15291614314
13GlobalSat15852313
14Megastek Technologies23813
15XE Electronic Technology5190613
16Castel Group2538312
17Jointech226348212
18Jimi Electronic84685412
19Farvater23812
20Systems and Technology-46120611
21Kingneed4755011
22ERM Advanced Telematics305955811
23Baltic Car Equipment (BCE)55115725811
24Sinocastel233610
25Aplicom196310
26Xirgo Technologies166180610
27Ruptela24947013810
28SCOUT12017189
29Micron1910029
30Fifotrack59226349