Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1506519517354
2Queclink Wireless Solutions-11694694042
3Shenzhen Concox22093360334
4CalAmp-40242114825
5Suntech12001832124
6Meitrack-2011497024
7Gosafe71320923
8ATrack5651925123
9Skypatrol-227459617
10T-Zone81283714
11Bitrek17981536514
12TOPFLYTECH Co., Limited534304314
13XE Electronic Technology4583413
14GlobalSat1639013
15Jointech196328812
16Castel Group-1834512
17Megastek Technologies-43512
18Farvater33512
19Jimi Electronic-151653912
20Kingneed7547711
21Systems and Technology-67123911
22Baltic Car Equipment (BCE)39645342611
23Sinocastel91410
24Aplicom75410
25Ruptela30806852610
26Pointer Telocation364123349
27Ritm14519769
28Micron-1179579
29Fifotrack27021319
30Xirgo Technologies9216489