Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1789420778354
2Navtelecom11785897847
3Baltic Car Equipment (BCE)55115725811
4Galileosky3164967079
5Arusnavi2511599533
6Ruptela24947013810
7Shenzhen Concox21623605235
8Mielta Technology1854128683
9Suntech16611945125
10Bitrek15291614314
11Satellite Solutions1479200747
12CalAmp12532126526
13Ministry of Transport of the Russian Federation76938971
14Queclink Wireless Solutions7034845942
15Sputnik-Avto6476591
16Fifotrack59226349
17GLONASSsoft59260803
18​Borderless Hub5765814
19Shenzhen Coban Electronics514150595
20TOPFLYTECH Co., Limited514343020
21TechnoKom482100182
22Omnicomm38467094
23Sokolinyi Glaz35120311
24OKB Technoavtomatica3266022
25ERM Advanced Telematics305955811
26Sierra Wireless / GenX Mobile27838486
27DATECS2503951
28ORBCOMM2482517
29Meitrack2341522724
30Jointech226348212