Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1506519517354
2Navtelecom11195825217
3Baltic Car Equipment (BCE)39645342611
4Galileosky3732954079
5Ruptela30806852610
6Shenzhen Concox22093360334
7Bitrek17981536514
8Satellite Solutions1599193457
9Suntech12001832124
10Arusnavi1199582053
11GLONASSsoft79357222
12Shenzhen Coban Electronics698146715
13Mielta Technology637117573
14AutoFon593205834
15ATrack5651925123
16TOPFLYTECH Co., Limited534304314
17Neomatica515343036
18TechnoKom47996622
19ERM Advanced Telematics39693268
20Sputnik-Avto3743851
21Pointer Telocation364123349
22Ministry of Transport of the Russian Federation27332121
23Fifotrack27021319
24​Borderless Hub2392393
25Jointech196328812
26Avema1861982
27Sierra Wireless / GenX Mobile18536276
28SCOUT16816849
29Omnicomm15164684
30Rilla Technology15015811