Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1505619516654
2Navtelecom11195825217
3Shenzhen Concox22063360134
4Baltic Car Equipment (BCE)39645342611
5Galileosky3731954069
6Ruptela30806852510
7Bitrek17981536514
8Satellite Solutions1599193457
9Shenzhen Coban Electronics698146715
10Arusnavi1202582053
11Suntech11971831524
12GLONASSsoft79157222
13Mielta Technology637117573
14Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd-42215
15Neomatica516343036
16AutoFon593205834
17ATrack5641924923
18TOPFLYTECH Co., Limited534304314
19TechnoKom47996622
20Ministry of Transport of the Russian Federation27332121
21RESIONT Technology148771
22Rilla Technology15015811
23ERM Advanced Telematics39593248
24Sputnik-Avto3743851
25Pointer Telocation364123349
26Gosafe71320923
27Fifotrack27021319
28Omnicomm15064674
29​Borderless Hub2392393
30EBS4311