Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1788020776654
2Navtelecom11780897697
3Baltic Car Equipment (BCE)55135726211
4Shenzhen Concox21533604435
5Galileosky3170967079
6Arusnavi2499599443
7Ruptela24917013710
8Mielta Technology1854128673
9Shenzhen Coban Electronics521150615
10Suntech16611945125
11Bitrek15291614314
12Satellite Solutions1479200747
13Ministry of Transport of the Russian Federation77138981
14CalAmp12532126526
15Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd-262195
16Queclink Wireless Solutions6994845942
17Sputnik-Avto6476591
18GLONASSsoft59260803
19Fifotrack59226349
20​Borderless Hub5765814
21TOPFLYTECH Co., Limited513343020
22TechnoKom487100192
23Omnicomm38367084
24RESIONT Technology-78811
25Sokolinyi Glaz35020311
26OKB Technoavtomatica3266022
27Gosafe26324023
28ERM Advanced Telematics298955111
29Sierra Wireless / GenX Mobile27838486
30DATECS2503951