Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
1Teltonika1788420776854
2Navtelecom11779897797
3Baltic Car Equipment (BCE)55085725711
4Shenzhen Concox21533604335
5Galileosky3165967059
6Arusnavi2505599483
7Ruptela24947013610
8Mielta Technology1855128683
9Shenzhen Coban Electronics521150615
10Suntech16611945125
11Bitrek15291614314
12Satellite Solutions1482200747
13CalAmp12542126526
14Ministry of Transport of the Russian Federation76938971
15Shenzhen Cantrack Technology Co., Ltd-262195
16Queclink Wireless Solutions7024845942
17Sputnik-Avto6476591
18GLONASSsoft59260803
19Fifotrack59226349
20​Borderless Hub5765814
21TOPFLYTECH Co., Limited513343020
22TechnoKom485100182
23Omnicomm38367084
24RESIONT Technology-78811
25Sokolinyi Glaz35020311
26OKB Technoavtomatica3266022
27Gosafe26324023
28ERM Advanced Telematics298955111
29Sierra Wireless / GenX Mobile27838486
30DATECS2503951