Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
31Jointech196328812
32Sierra Wireless / GenX Mobile18536276
33Avema1861982
34SCOUT16816849
35Gator1368422
36Streamax Technology1256492
37A-telematics1191996
38Kingneed7547711
39Howen Technologies994527
40XE Electronic Technology4583413
41TRACKnTAG941243
42Fort-Telecom9513322
43Ritm14519769
44Xirgo Technologies9216489
45Shenzhen LHYK Communication Technology Co., Ltd40743
46SkyWave Mobile Communications8319997
47Absolut Mobile2<101
48Fora Solutions163201
49Shenzhen Dragon Bridge Technology-1<102
50iTriangle731732
51Carscop-7163
52T-Zone81283714
53iStartek579283
54Cargo UFC6811248
55Wabco651511
56Twig647761
57Bofan6611876
58Magic System653681
59Группа компаний «АСК»0443
60Navitrack (Navika)59653