Echipamente Suportate


Platforma ProGps.ro suporta peste 900 de modele de echipamente GPS. Mai jos gasiti o lista completa cu echipamentele compatibile. In cazul in care nu gasiti un anume dispozitiv, va rugam sa ne contactati.

ProducatorSuport avansatOnlinesTotal unitatiModele
31ORBCOMM2482517
32EBS-5271
33Jointech224348212
34Rilla Technology8316161
35StarLine1985093
36Meitrack2341522724
37Spetrotec1812597
38GlobalSat15852313
39Xirgo Technologies166180610
40iStartek14610613
41Guangzhou Topten Electronics1211403
42SCOUT11917179
43Streamax Technology1277572
44Jimi Electronic83685412
45Neomatica91340906
46Shenzhen LHYK Communication Technology Co., Ltd961333
47Ritm14020359
48Fora Solutions633371
49Wabco1062281
50Shenzhen Dragon Bridge Technology-1<102
51iRZ Monitoring10612076
52Avema982622
53A-telematics852286
54Phoenix93931
55Shenzhen Flycomos-2331
56Twig798261
57Navitrack (Navika)771103
58Starcom8023506
59Nyitech728061
60Kingneed4755011